09 Eylül 2013 #2002017

Vodafone Hakkımda Hukuki İşlem Başlatmış!

542613**** nolu hattım ile cepte wifi aboneliği kullanmaktaydım. Hattımla ilgili olarak takip başlatıldığı 06.09.2013 tarihinde tarafıma iletilmiştir.


Konu ile ilgili Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda takibe konu olan taahhütten cayma işleminden önce ve takibe dosyam verilmeden önce tarafınızdan 4 sefer arandığım, ulaşılamadığım bilgisi verilmiştir.


Çağrı merkeziniz tarafından arandığı belirtilen irtibat numarası tarafıma ait olmamakla beraber tarafımdan sözleşme esnasında bildirilmemiştir konu hakkında tarafıma bilgi/belge ibrazını rica ederim.

Atilla 53 Okunma

Cevaplar

  • Atilla11 Eylül 2013

    Sayın ilgili zaten ödenmemiş faturam ve bundan kaynaklı taahhütten cayma bedeli hususunda oluşan faturanıza itirazım yok bahsettiğiniz gibi imzalatılan sözleşmelerde bu hükümler yer almakta. Müşterilerinizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderdiğinizden bahsetmişsiniz, kampayalar vs. bilgilendirmeler için hatlarımıza gelen onlarca bilgilendirmelerde olduğu gibi bu konularda da bilgilendirmelerin en azından 1 sms ile bildirimini sağlamamış olmanız firmanızın yürüttüğü strateji hususunda fikir vermektedir. şöyleki sisteminizde benim irtibat numaram olarak belirtilen numara benim hiçbir şekilde ibraz etmediğim bir numaradır o numaradan bana ulaşılmaya çalışıldığı söyleniyor ama ne tuhaftır ki dosyam avukata verildiğinde avukatlık bürosu bana kendi kullandığım güncel numaramdan ulaşabiliyor!!! İşin bu kısmı gerçekten merak uyandırıcı çünkü zamanında 1 smsnizle 40-50 tl civarında ödeyeceğim fatura için ben avukatlık büronuza 570 TL ödeme gerçekleştirdim. sisteminizde kayıtlı irtibat numaramım nasıl ve ne şekilde ve kim tarafından sisteminize kayıt edildiği. bu konuda da bilgilendirme yapabilirseniz memnun olurum.

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın İlgili , Yasal Takip sistemine aktarılan hatlara yönelik uygulama kapsamında, abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Söz konusu hat için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalanan abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak borçluya tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön