21 Eylül 2013 #2023326

Vodafone Hakkım Olan Ürünü Göndermedi!

Vodafone telefon kampanyasından Samsung S4 cihaz aldım. Cihazı alırken bana 200 TL'lik bir hediye göndereceklerini söylediler. Haziran 15'te aldığım ürünümün bu güne kadar hediyesi gelmedi ve de Vodafone müşteri hizmetlerine mail attığımda hep aynı cevap gelmekte...


Sayın M.D.


İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, hattınız ile ilgili şikayetiniz incelenmek üzere ilgili birimlere iletilmiştir. İncelemenin kısa sürede tamamlanarak tarafınıza bilgilendirme yapılacağını belirtmek isteriz.


Vodafone en iyi operatörlerden olmasına rağmen bu şekilde davranışından dolayı Vodafone olarak adıma olan tüm numaraları başka bir operatöre taşıma kararı aldım...

Murat 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Söz konusu şikayetiniz bireysel hattınız ile ilgili ise gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön