10 Mayıs 2013 #1791121

Vodafone Habersiz Yapılan İşlem!

Kullanmadığım bir hattı benim dışımda biri arayıp işlem yapabiliyor. Bu nasıl bi siştem nasıl bir operatör güven sıfır. şikayette bulanmama rağmen hala işlemin benim tarafımdan yapıldığı öne sürülüyor. ses kayıtlarının incelenmesini ve bu kayıtların tarafımdan dinlenmesinin sağlanmasını istiyorum. Bu kadarını yapabilecek bir kapasiteye sahiptir Vodafone.

Sonay 15 Okunma

Cevaplar

  • Sonay22 Mayıs 2013

    Numaramı vermeme ragmen bana hala bır bılgı gemedi. en kısa zamanda ses kayıtlarının ıncelenmesını ıstıyorum. gerekırse en son yapmıs oldugum gorusme ıle karsılastırılsın. bırde ben bu hattı uc ay boyunca kullanmadıgım halde tahutum olmasını beklemek ıcın faturalarımı yatırdım buda kontrol edılsın. mantık sahıbı bırı bunu yapmaz degılmı ?

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön