06 Mayıs 2013 #1780494

Vodafone Habersiz Tarife İptali!

Ekim ayında +1 tl kampanyasına dahil olmuştum. Hatta bir önceki taahhütüm bittiği için vodafone temsilcisi kendisi aradı kampanyanız bitti +1 liraya sürenizi 2 ye katlayalım diye. Bu aydan sonra faturalar gelmeye başladı. Olabilir, çok konuşmuşumdur diye umursamadım. Bu ay daha fatura kesileli 2 hafta olmuşken süreniz bitti mesajı gelince müşteri hizmetlerini aradım. Ne deseler iyi. Kampanyayı iptal ettirmişsiniz. Yok öyle birşey diyorum, yok hayır iptal ettirmişsiniz diyorlar. Kafalarına göre kampanya iptal ediyorlar.

Kerem 49 Okunma

Cevaplar

 • Kerem15 Mayıs 2013

  Müşteri temsilcisi bana "kampanyaya katılmışsınız ama sonrasında iptal etmişsiniz" diyor, siz bana "kampanya çıkışı görüntülenmemiştir" diyorsunuz. Buradan anladığım müşteri temsilcinizle tamamen farklı bilgi verdiğiniz. Ayrı bir konu ise mademki çıkış gözükmüyor neden faturam 500 dk değilde 250 dk olarak hesaplanmış? Ben neden o zaman her ay fark ödemek zorunda kaldım? Yani kendi kendinizle çelişiyorsunuz. Problemler ile ilgilendiğiniz yok. Şikayet bildirdiğim halde tarafıma hiçbir şekilde dönüş yapılmadı.

 • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, katılmış olduğunuz kampanyanın sms onaylı bir kampanya olduğu bilgisi alınmıştır. Tarafınıza 10.10.2012 tarihinde yapılan kampanya sunumunda verilen bilgi ve sonrasında tarafınıza gönderimi yapılarak onayınızın alındığı sms içeriğinde kampanya şartları hakkında bilginin mevcut olduğu ve onaya istinaden işlem yapıldığını hatırlatmak isteriz. Geçiş yaptığınız tarihe kadarki işlemlerde kampanya çıkışı görüntülenmemiştir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kerem06 Mayıs 2013

  Araştırmaya zahmet etmeyin. Bu gün numaramı başka operatöre taşıdım. 7 ayda oluşan yaklaşık 60 TL lik farkın neden kaynaklandığını anlamış oldum.

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön