03 Ocak 2015

Vodafone Habersiz Tarife Değişikliği!

Ben 30 TL karşılığında her yöne 500 dk, 5000 SMS ve 2 GB interneti olan aşmayan extra tarifesi kullanıyordum. Kasım 2014'te bir Vodafone bayisinden cihaz almak istedim. Bana 1152 TL karşılığında bir cihaz önerdiler. Ve bu paranın yarısını peşin ödersem tarifemde hiçbir değişiklik olmayacağını ve geri kalan yarı parasını da bir yıl sonra faturama eşit taksitlerle yansıtılacağını söylediler.


Buraya kadar her şey normal. Fakat ilk faturam çıktığında tarifemin 40 TL'ye çıktığını ve internetin 1 GB'a düştüğünü gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmadılar, bayiye gittim yardımcı olmadılar. Ben hakkımı istiyorum. Faturamın 30 TL'ye düşmesini ve internetin 2 GB'a çıkmasını istiyorum.

Fatih 1.058 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Ocak 2015

    Neden kimse ilgilenmiyor benimle. Vodafone kalitesi bu mu

  • Vodafone Temsilcisi03 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön