07 Aralık 2013

Vodafone Habersiz Paket Üyelikleri Yapmış!

Kasım ayında 270 liralık bir fatura ödedim, sözde limiti aşmışım ama müşteri hizmetlerine sorduğumda istemediğim bir çok pakete üyelik yaptıklarını öğrendim. Aralık ayında bu faturanın gelmeyeceğini söylediler. Bütün paketler iptal oldu diye beklerken birde baktım faturam 227 lira geldi. Bu ayda Senle Ben Paketi devam ediyormuş kapanmamış, birde üstüne hala devam eden internet paketimi öğrendim. Haberim olmadan açılan ve artık pes derken güncel borcumu sorgulattım ki daha hiçbir şey konuşmadan 6 aralık itibariyle açılan fatura 91 lira. Bakalım bu fatura ocak ayında kaç para olarak bana gelecek ay yeni başladı. Müşteri hizmetleri bana yardımcı olmakta bu kadar yoksun.

Elif 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,10.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön