12 Şubat 2014 #2290588

Vodafone Habersiz Özel Servis Kaydı Yapmış!

06.01.2014 tarihinde (hesap kesim tarihi) Vodafone Devreden tarifesi Aylık 49 TL tarifesine geçiş yaptım. 07.02.2014 tarihli vodafone faturam 110.60 TL gelince hemen Vodafone Müşteri Hizmetlerini aradım ve sebebini sordum. Aldığım cevap özel servis üyeliğimin olduğu ve bu nedenle faturamın yüksek geldiğini söylediler.


Böyle bir servise üye olmadığımı açıklamaya çalışsam da verilen tek cevap SMS veya internet kanalıyla onay verildiğini söylemeleri. Böyle bir onayın nasıl ve ne şekilde verildiğine dair herhangi bir kesin bilgi verilememiştir. Böyle bir işleme onay vermedim. Bu nedenle faturamın yeniden düzenlenmesini veya ödeyecek olduğum tutarın gelecek fatura döneminden düşülmesin istiyorum.

Bariş 133 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 20.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön