06 Şubat 2014 #2278686

Vodafone Habersiz İşlem Yaptı

15 gün önce 200 dakika konuşmayı 12 TL karşılığında yükledim. Bugün bir internet sitesine mobil ödeme yapmak için 20 TL'yi Vodafone hattıma yükledim. - 4 TL'de olduğum için o düşüldü. 16 TL kaldı. Hattımda daha 80 dk'lık kullanma hakkım olmasına rağmen 2012'den beri kullandığım 500 dk'lık tarifeden (22 TL) kesinti yapıldı ve hattımda 16 TL olmasına karşın 22 TL'lik paketten 500 dakika eklendi. Ben 16 TL'yi bir şans oyunu sitesine mobil ödeme yapmak için kullanacaktım. Böyle olunca tabi bakiye -6 ya düştü ve ödememi yapamadım, işimi de göremedim. Zaten bir paketten kullanım yapıyorum, diğer paketi neden kesiyorsunuz. 16 TL'yi eksi hanemden tamamlayıp 22 TL kesiyorsunuz. Tutar iadesi istiyorum.

Deniz 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-12 11:28:08 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek- bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön