22 Kasım 2014

Vodafone Habersiz İşlem Yapıldı!

Üç ay önce Vodafone'dan iki arkadaş gelip tanıtım yaptılar ve hattımı kendi firmalarına taşımamı önerdiler. İki hattım için her yöne 900 dakika üç ay 19 TL üç aydan sonra ise 25 TL'lik esnaf paketi sundular ve geçiş yaptım, ancak, benim herhangi bir talebim olmamasına ve kullanmama rağmen internet paketli bir geçiş yapmışlar. Gelen fatura 65.5 TL.


İtirazım maalesef kabul olmadığı gibi, bari bir daha gelmesin diye 542'yi aradım ve iptal ettirdim ancak tekrar 65.5 TL'lik fatura geldiğinde yine aradığımda, efendim paket iptal edilmiş ama ayarlar iptal edilmemiş denildi. Resmen dalga geçiyorlar. Ayrıca personel davranışı maalesef çok çirkin ve kaba. Birde sağlıklı çekmiyor.

Hüseyin 234 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 20/11/2014 23:28:37 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön