29 Mayıs 2013

Vodafone Habersiz İnternet Paketi Yapıp Faturama Yansıtmış!

24.03.2013 tarihinden itibaren Hesabını Bilen Tarifeli Faturalı Hat kullanmaya başladım.İlk ay her şey Vodafone'nun bana söylediği gibi faturam 19 TL geldi. Fakat 2. ay Vodafone beni şaşırtmadı ve faturam tam tamına 51 TL geldi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda hattımda tanımlı faturalı BİS paketi olduğundan dolayı 30,1 TL ek kullanım bedeli olduğunu söylediler. (Burası da garip Vodafone'nun faturalı hatlar için tek BİS paketi var ve o da 16,9 TL).


Ben hiçbir şekilde bu paketi yapmadığımı söyleyince müşteri hizmetleri paketin 14 Martta tanımlandığını söyledi. İşin ilginci benim faturalıya geçiş tarihim 24 Mart! Ve daha da garibi online self servise her girdiğimde paketimin olmadığını söylemesi!

Okan 96 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 02.07.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Okan01 Haziran 2013

    Vodafone Müşteri Hizmetlerine başvuralı 4 gün, şikayet var'a yazalı 2,5 gün olmasına rağmen hiçbir vodafone yetkilisi beni aramadı ve soruna çözüm üretmedi.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön