12 Şubat 2014 #2290083

Vodafone Haberimiz Olmadan 3210 Servisine Üye Yaptı!

Her ay düzenli olarak gelen 35. tl'lik faturam bu ay birden 60 tl'ye çıktı. Vodafone müşteri hizmetlerini aramam sonucu 3210+18 diye bir servise üye olduğumu söylediler. Böyle bir servisi ne gördüm ne de duydum. Abone olmam mümkün değil. Ufak bir araştırma sonucu sikayetvar.com sitesinde tesadüf müdür bilmiyorum ama aynı site ile ilgili hep aynı tarihler arasında herkesten şikayet gelmiş. Vodafone firmasına yakışmayan bir yöntemle (belli ki firmayla ortak çalışıyorlar) müşterilerinin faturalarına böyle bir yansıma yaparak kendini küçük düşürüyor.

Şule 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 18.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön