01 Nisan 2013 #1715986

Vodafone Haberim Olmadan Ücretli Servis Üyeliği Yapılmış!

7070 NTV Video servisine bilgim dışında abonelik başlatılmış. 3 gündür mesajlar gelmeye başlayınca fark edip dün müşteri hizmetlerini aradım. Abonelik varsa iptal edin dedim abonelik gözükmüyor dediler.


Şimdi İPTAL yazıp 7070'e gönderdim. NTV Video aboneliğiniz iptal edilmiştir diyor. Aboneliğim yokta olmayan şey nasıl iptal ediliyor acaba ? Ayrıca siz benim bilgim dışında nasıl beni aylık 14,4 TL ücretlendirmesi olan bir servise abone yaparsınız ?


Eğer bu ay faturama o servisiniz 14,4 TL yansıtırsa ve hala bunu çözmemekte ısrar ederseniz hakkımı direk tüketici mahkemesinde ararım.


Bunun peşini bırakmam.

Burak 4.289 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone bünyesinde bulunmayan ancak Vodafone abonelerinin de faydalanabileceği, farklı firmalar (CE, MCD, Azenet, Unimobil ...vb) tarafından hizmete sunulmuş bir çok özel servisin( Ringofon, Bilinko, Cepkül...vb) bulunduğunu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğumuz özel servisler tüm operatörlerin kullanımına açıktır. Abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Hattınız için melodi,logo,oyun vb hizmetler veren firmalardan gelen tanıtım mesajları kısıtlaması tarafımızdan sağlanabilmektedir. Hizmet veren firmadan bilgi talep edilmiş olup yanıt ektedir; " Abonenin 7070 “NTV Video haber” servisindeki ücretsiz üyeliği iptal edilmiştir. Abonenin hattından herhangi bir ücret tahsilatı yapılmamıştır." Hizmeti veren CE firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 5427573332’dir. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön