27 Ağustos 2013 #1977220

Vodafone Haberim Olmadan Haftalık Paket Yüklemiş!

Kastamonu Cide Tarakçı köyü çekim dışında olmasına rağmen hiçbir şekilde internete giriş yapmam mümkün değilken ve hiçbir şekilde mesaj atmamış olmama rağmen 07. 08. 2013 tarihinde yüklediğim 20 TL ile bilgim olmadan haftalık paket yüklenmiş. Mesajlarımda hiç bir şekilde ne giden ne gelende talep yokken hattımdaki TL'ler tarafınızdan kullanılmış. Ne TL yükleme mesajı ne de bilgi mesajı tarafıma iletildi. Çok eski müşteriyim ama bu yıl tatilde Vodafone tarafından mağdur oldum.

Zeynep 36 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep06 Eylül 2013

  Ben vında kullanıyordum hattı şifre ile herhangi bir işlem yapmamıştım avea kullanıyorum şimdi çokta memnunum.

 • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Vodemnet paketinin 12.08.2013 12:42 de sms kanalı ile tanımlandığı görülmüştür. Cep telefonuna gelen şifre ile işlem sağlandığından müdahale edilemediği bilgisini paylaşmak isteriz. Haftalık vodemnet paketi sona erdiğinde 8,56 TL tutarında data kullanımı gerçekleştiği ve tarifeye uygun ücretlenme gerçekleştiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zeynep02 Eylül 2013

  şikayetime çözüm bulunmadı maalesef cep hattımdan sonra internet hattımı da aveaya taşıdım etrafımdakileride asla tavsiye etmiyorum

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön