27 Nisan 2013 #1766078

Vodafone Haber Vermeden İcra Takibi Başlatmış!

Vodafone hakkım da icra takibi başlatmış. Ödenmemiş 2 adet faturam olduğunu iddia ederek...Peki vodafone sorarım sana bana hiçbir şekilde bildirim göndermeden uyarı da bulunmadan nasıl böyle bir şey yapabiliyorsun?Ki ben başka bir operatöre geçmişim (1 yıl Önce)madem borcum var, nasıl geçmişim? Müşteri hizmetlerinizden aldığım bilgiler neticesinde beni aramadan haber vermeden yaptığınız bu uygulama çok yersiz.

Begul 105 Okunma

Cevaplar

 • Begul30 Nisan 2013

  Verilen cevap standart bir cevap.Anlayamadiniz galiba ben başka bir operatöre geçtikten sonra bana fatura kesmissiniz ve mağdur olmamam için bana uyarı mektubu Gondermemissiniz...!Sorun burada zaten etik olmayan bir tutum.Siz abonelerinizi mağdur etmemeye değil bildiğiniz mağdur etmeye çalışıyorsunuz..

 • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın B****** B****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Yasal Takip sürecinden önce ilgili birimimiz tarafından da borçlu abonelerimize geri dönüş yapılmaktadır. Uygulama kapsamında abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. İmzalamış olduğunuz sözleşmenin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Bunun dışında, avukatınız tarafından talep edilen ücrete mevcut fatura tutarınız, gecikme bedeliniz ve avukat masraflarınızın dahil olup, ücretlere yönelik tarafımızdan herhangi bir işlem yapılamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Begul29 Nisan 2013

  Merkezine şikayet dilekçemi faks olarak gönderdim. Ancak hala ses seda yok.Başka bir operatöre geçtikden sonra kesilen ve bu zamana kadar haberim olmayan bir faturadan dolayı icra takibi başlatmak haksız kazanç sağlamak ve karşınızdaki ahmak yerine koymakla eşdeğerdir.Lütfen en yakın zamanda geri dönüş yapınız.Burada önemli olan para değil, sergilediginiz etik olmayan tutumdur. Siz her nekadar haber verme zorunluluğumuz yok desenizde ben başka bir operatore geçmişken kesmiş olduğunuz bir faturanın varlığından nasıl haberdar olabilirim??

 • Vodafone Temsilcisi27 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön