10 Nisan 2013

Vodafone Haber Verilmeden Tarife Değişikliği Yapıldı!

Geçen yıl şubat ayında almış olduğum faturalı hattın bu yıl sözleşmesi bitmiş ve bana haber vermeden değiştirilmiştir. oysaki Vodafone'da hattı aldığım arkadaş. ister böyle devam edin ister değiştirirsiniz demişti ama herkes kendi kafasına göre tarife yüklüyor ve 270 tl faturalandırıyor . lütfen yardım edin üstelik tanıdığım bildiğim 2 kişiye daha aynısını yaptılar. ben bu durumun düzeltilmesini istiyorum zira bana hiç haber gelmedi. 1 ay önceden faturamın düzeltilmesini istiyorum yoksa tüketici haklarına başvuracağım.

Can 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Can12 Nisan 2013

    bakın ben derdimi anlatamadım tarifemi degiştiriyosunuz ve bi msj bile atmıyosunuz ve bide 200 küsür faturalandırma yapıyosunuz bakın lütfen bukonuyu düzeltin aksi taktırde tüketici haklarına başvuracagım yıllardır hattınızı kullanıyorum ve etrafımdakı nerdeyse 6 kişide vodafone hat var hepside üzerime ve ben bu hatları kapattıracagım . birdahada asla vodafone kullanmıycam. lütfen düzeltinn. yoksa tüketici hakları mahkemesine başvuracagım.

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön