26 Şubat 2014

Vodafone Haber Verilmeden Fazla Fatura Geldi!

Numaramı Vodafone Süper Devreden tarifeye geçirdim. Yurt dışıyla (Kıbrıs ) yapmış olduğum görüşme neticesinde bana 316 tl'lik fatura geldi ve ben faturamı her gün sorgulamama rağmen kalan bakiyemin 500 dk yada onun gibi dk olduğu iletiliyor. Neden bana yurtdışında yapmış olduğunuz görüşme neticesinde faturanıza şu kadar tl yansıtılacaktır denilmiyor?


Bir önceki tarifemde bu bana iletiliyordu da bu tarifede neden iletilmiyor? Gelen mesajda da her yöne konuşmanız diyor bu her yöne mesajı gelirken neden yurtdışı görüşmeniz şu kadardır denilmiyor? Benim faturamın dakikaları şişiriliyor ama arka tarafta fatura işliyor. Konu hakkında tüketici mahkemesine başvuracağım.

Nilgün 212 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Nilgün02 Mart 2014

  ben bu işin peşini bırakmayacağım..!! haksız yere insalara bilgilendirme yapmadan para kazanılıyor...!!bu ben yada başkası olsun.. hak ve adalet nerde sizlere soruyorum...!!

 • Nilgün02 Mart 2014

  çözümlenen ne ? daha önce de müşteri hizmetlerini aradım... müşteri hizmetlerinin yardımcı olabileceği bir konu değil bu. onlarda zaten bişey söylemedi bir açıklama yapamadı bana...!!

 • Nilgün28 Şubat 2014

  acil bilgi bekliyorum sizlerden ....

 • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön