03 Ekim 2014

Vodafone Haber Servisinden Mesaj Almak İstemiyorum!

Şahsıma Vodafone 7070 numarasından gündem son dakika haberleri hediye edilmiş. 10 gün süre ile. Fakat ben bunu istemiyorum. Konu ile ilgili 542'yi arandığında ayrı ücret yazıyor 7000 arandığında ise müşteri temsilcisine bir türlü bağlanılamıyor ve sesli sistemde sorunum çözülemiyor.

Sosyal medya üzerinde bağlantı kurup sorunumu dile getirdiğimde, yok İPTAL yaz şuraya yok VAZGEÇ yaz buraya gönder, vay efendim forum sitesinde size yardımcı olur araştırın gibi cevaplar almaktayım. Asıl görevleri yardımcı olmak olan müşteri temsilcilerinden bir türlü yardım alamıyor ve sorunumu çözemiyorum. Sonuç olarak bu haber servisinden mesaj almak istemiyorum.

Ahmed 1.517 Okunma

Cevaplar

  • Ahmed13 Ekim 2014

    www.sikayetvar.com sitesi olmasa sizin hala ilgisiz sorumsuz müşteri temsilcilerinizle uğraşıyor olurdum... Verdiğim notlar tamamen VODAFONE'ye olup ilgisinden dolayı şikayetime asıl çözümün sağlanmasını sağlayan www.sikayetvar.com sitesine teşekkür ederim...

  • Vodafone Temsilcisi05 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 05.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön