09 Temmuz 2013

Vodafone Güvenlik Endişesiyle Hiç İlgilenmiyor!

Bugün bu kurumun çağrı merkezini aradım. Sim cardımın bende olmadığını ve bu nedenle güvenlik endişem olduğunu ve hattımı kısıtlamak istediğimi söyledim. Bana kısıtlama isteğimi gerçekleştirmek için tam 7 tane güvenlik sorusu sordular, 7. yi hatırlayamadım; aynen şu söylendi" bu şekilde kısıtlama yapamayız";


"Ben hattımdan güvenlik endişe yaşıyorum, ya bu kadar soru esnasından hatta bir şey olsa kim sorumlu olacak dedim; " siz çünkü doğru cevap vermediniz" diye bir güzelde azarlandım. Bir müşteri ürününden güvenlik endişesi duyuyorsa, o ürünle alakalı bütün mesuliyet çağrıda müşterinin ağzından çıktığı anda kurumdadır. 2. kez aradığımda ise; daha önce sorulan 7. soru sorulmadan; hattım kısıtlandı.

Erinç 27 Okunma

Cevaplar

 • Erinç02 Ocak 2014

  Konu hakkında hiç bir geri dönül almadım. 1 daha adını bile anmıyorum bu firmanın.

 • Erinç12 Temmuz 2013

  Konu hakkında Vodafone firmasından ne bir telefon,nede bir mail aldım. Bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,ses kayıtlarınız değerlendirilerek hizmet kalitesi kapsamında şirket iç prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön