08 Şubat 2014 #2283577

Vodafone Güncel Faturamın 3 Katını Gönderiyor

Vodafone her şey dahil 59 TL paket abonesiyim. Paket olduğu halde bir sürü konuşmadığım dakikalarım olduğu halde her ay bana 200 TL civarında fatura gönderimi yapılıyor. Faturamı yatırıyorum bir sonraki faturaya geçer geçmez kafadan 78 TL fatura kesiyor kullanmadığım halde paketimde öylece duruyor. Bu firmadan şikayetçiyim fazla ödediğim ücretlerin iadesini talep ediyorum. Bana mantıklı bir açıklama yapsınlar faturamın neden bu şekilde geldiğine dair. Müşteri hizmetlerini arıyorum 59 TL + 35 TL internet kullanmışsınız diyor. Kullandım farz ediyorum etsin 100 TL yine 200 TL nedir?

İlhan 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön