19 Nisan 2013 #1751852

Vodafone Güncel Faturam Fahiş Fiyattan Ücretlendiriliyor!

İnatla ve ısrarla bu konuyu belirtmeme rağmen düzeltme yapılmıyor. Geçen ay fatura döneminde de fatura çıkmadan itiraz yaptım faturanız basılsın ondan sonra. Her basılan faturada ben bu eziyete katlanmak zorunda değilim. Şu an ki tarifemden dolayı güncel faturam yanlış hesaplanıyor. Bunu düzeltmek bu kadar mı zor? Bu kadar mı alt yapınız yetersiz?


Şu an ki tarifem üzerinden cep telefonu üzerinden 542 tuşlayarak aradığım müşteri hizmetlerini karşılığında 7/04/2013 18:020 542542*** Vodafone 1817 65.80 bu şekilde ücretlendirilmiş durumdayım. Bunu düzeltecek veya müdahale edecek biri yok mu Vodafone da. Bıktım usandım senden Vodafone ve numara mı taşıdım yeter artık!

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sayın M**** G***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığı ve tarafınıza konu ile ilgili bilgi aktarımı sağlandığının tespit edildiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Murat22 Nisan 2013

    Konuyu araştırmak ve geri dönüş yapmak için sanırım yine altyapınız yada sisteminizde ki yapılandırma çalışmalarından veyahut sistemde ki geçici bir arızadan dolayı bir türlü yapılamadı. Siz bu araştırmayı yapıp geri dönünceye kadar ben hattımı avea gsm şirketine taşıdım ve görüşmeye başladım. Bakalım ne zaman geri döneceksiniz. Fatura basılacak ve ben yine o çok bilmiş ve konu hakkında eğitimsiz müşteri hizmetlerinizi arıyacağım konuyu anlatacağım hayır öyle değil yanıtını alacağım önce ki itirazlarımı inceleyin dedikten sonra evet haklısınız özür dilerim sizin dediğiniz gibi diyeceği bir konuşmaya muhattap olarak fatura itirazı yapacağım. Şu an en son çıkan faturama itiraz edeli 5 gün oldu halen bir sonuç yok. Birde daha 15.05.2013 tarihinde çıkacak faturama itiraz yapacağım her iki itirazı burada yayınlayacağım ve şimdiye kadar gönderdiğiniz yanlış basılmış faturalarımı paylaşacağım

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön