28 Mart 2013 #1712420

Vodafone Güncel Faturam Çok Yüksek!

Vodafone online işlemler üzerinden güncel faturama bakıyorum 92,87 Lira gözüküyor fakat daha önce baktığımda ise 80 lira civarında gözüküyordu.. Bununla ilgili Vodafone'un yardımcı olmasını istiyorum yoksa hattımı başka bir operatöre taşımayı düşünüyorum.

Mesut 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,542500****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın 15. günü olduğu görülmüştür.Güncel faturanızın detayı hakkında tarafınıza net bilgi verilemediğini bu nedenle faturanız kesildikten sonra inceleme yapılabilceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Mesut28 Mart 2013

    Vodafone hatlarımı iptal ettirecem..

  • Mesut28 Mart 2013

    Vodafone RED Müşteri hizmetlerini aradım , Güncel Fatura borcum 92,87 lira gözüküyor dedim ayrıntı istedim fakat müşteri hizmetleri bakamıyoruz dedi şaşırdım. arkadaşlarıma sürekli vodafone tercih edin rahat edersiniz diyordum fakat şuan pişmanım , Vodafone RED üyesi olduğum iki kere pişmanım.. Vodafone'a olan güvenim kalmadı..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön