07 Eylül 2013 #1997839

Vodafone Grup SMS'ten Ücret Alıyor!

Online İşlemlerde Grup Sms kısmında hiçbir ücretlendirme yazmamasına rağmen benim ücretsiz sms hakkımda olmasına rağmen ücret tahsil edilmiştir.Sonrasında Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda olayın incelenip bugün içerisinde sizi arayacaklar denildi.Arayan olmadı.1 hafta sonra müşteri hizmetlerini tekrar aradım sistemde sorun olduğunu yardımcı olamayacaklarını söylediler.


O zaman siz benim aranmamı sağlayın dedim.Böyle bir şey yapmamız mümkün değil denildi.Bunun üzerine Genel Müdürlüğü aradım olayı anlattım ücret yazmıyorsa ücretlidir gibi komik bir savunmada bulundu.Hesabımda Allah'tan 12 TL vardı fazlası yoktu yoksa hepsi gidecekti.

Ömer 47 Okunma

Cevaplar

 • Ömer18 Eylül 2013

  Hangi numarayı kontrol ettiniz ama kontrollerinizde yanlışlık var durup dururken ben niye sikatyette bulunayım.Lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyin sonu 07 87 li olan numaramdan bahsediyorum 0,40 krş grup sms attığım için yüklü olan 12 tl lik bakiyemden düşmüştür.Ayrıca Web sayfanıza daha önce yazdım ilgilenende olmadı!

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde sms gönderimi kaynaklı tahsil edilen tutarın bulunmadığı bilgisini aktarmak ister,mevcut sms hakkınızdan kullanım sağladığınız bilgisini paylaşmak isteriz.Ek bilgi olarak;hattınıza tanımlı olan paketinizin yenilenmesi kaynaklı hattınızdan 19 TL paket ücretinin tahsil edildiği ve ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Ömer11 Eylül 2013

  Geri dönenen durumu değerlendiren kimse olmadı...

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön