02 Mayıs 2013

Vodafone Görüşme Limit Bilgisi!

7 mart 2013 dönemine ait olan faturam süre aşımı olduğu için 69.10 kr olarak tarafıma sms kanalı ile bilgi verildi. Daha öncede kullandığım paketle ilgili olarak limit aşımı yaşadım hata vodafone da olduğu için tutar tarafıma iade edildi. Bu ay ki faturamda da aynı limit sınırları ile ilgili sms tarafıma ulaşmadı ve yine mart ayı faturamda da aynı sorunu yaşadım.

Görüştüğüm müşteri temsilcisi bana limitle ilgili sms in tarafıma gecikmeli ulaştığını belirtti ve hata bende olmamasına rağmen sadece 4 tl gibi bir tutarın iade edilebileceğini belirtti. Hatası bende olmayan bir işlemin ceremesini çekmek zorunda kalıyorum.

Mustafa 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 546515****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,paketiniz kapsamında verilen dakikalarınızı aşmanız nedeni ile ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.Yapılan incelemede iade tutarınızın 06.05.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürülücektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön