12 Şubat 2014 #2289979

Vodafone Görevlileri Beni Yanılttı!

Vodafone 352 tl'den sonra 522.90 tl fatura gönderdi. Vodafone ilk fatura aşma sorunu olmayan hattıma 352 tl fatura çıkartıp sonra fatura günüm gelmeden hattımı aramalara kapattı. Şimdi ise cayma bedelini sadece 15 tl olduğunu söyleyip toplamda 522.90 tl fatura gönderdi. Ne yapmaya çalıştıklarını hala anlamış değilim. Bu üçüncü şikayetim ve hala dönüş yapmadılar.


En kısa sürede bütün ailemi taşımayı düşünüyorum. Vodafone sürekli beni yanılttı ve hala dönüş yapmadı artık iyice problem olmaya başladı. Lütfen bu sorunum ile ilgili en kısa sürede dönüş yapılsın. Sürekli gerekli inceleme yapacaklarını söylüyorlar ama hiç dönüş yapmıyorlar.

Uğur 166 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Uğur13 Şubat 2014

    vodafone beni kandırıyor sürekli aynı mesajları gönderiyor. dönüş yapmıyor daha sonra ücreti faizi ile birlikte almaya çalışacak. ama ödemeyeceğim . bu mesajların çıktısını alıp mahkemeye hakkımı aramaya gidiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön