28 Ağustos 2013 #1980322

Vodafone Göndermediğim MMS'lerin Ücretini İstiyor!

Vodafone Red tarifesine sahibim. Paket kapsamında 2000 sms gönderme hakkım vardır. Hiç mms göndermediğim halde 32 TL faturama mms ücreti yansıtılmıştır. Bir mesaj metnini geçerek ikinci sms'e sarkan sms'lerin mms olarak algılandığını bu paranın alınacağını ifade etti müşteri hizmetleri.


Ben hiç mms (resimli mesaj) göndermedi. 32 TL'nin derhal bana iade edilmesini talep ediyorum. Vodafone haksız kazanç elde etmektedir. Bu şekilde aldığı bütün vatandaşların parasını iade etmeli, özür dilemeli ve manevi tazminat ödemelidir.

Mustafa 66 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa04 Eylül 2013

  Kullanmadığım MMS'lere ücret yansıttıklarını kabul ediyorlar. Ancak suçu kendilerine değil telefon cihazına yükliyerek 32 TL'yi geri iade etmekten kaçıyorlar. En kısa sürede VODAFONE'u terk edeceğim. Çevremde herkese kötüleyeceğim. MUSTAFA ÜLKER

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili mms kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,cihaz kaynaklı sorun yaşanmış olabileceği bilgisini aktarmak isteriz.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı29 Ağustos 2013

  Sitenize çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön