18 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2630771

Vodafone Gönderilmeyen Fatura Avukatlık Olmuş!

Tam tarihini hatırlamıyorum ama 2-3 yıl önce Vodafone hattımı kapattırdım.Kapattırmadan sonra bir fatura daha düzenlenmiş fakat bu fatura bugüne kadar bana hiçbir şekilde ulaştırılmadı. Mail adresim ve ev adresim var Vodafone'da. 74 TL'lik fatura 224 TL olmuş üstelik avukat tarafından bana tebligat ile geldi.Haberim olmadığı içinde bilmediğim bir faturayı ödeyemedim tabii ki. Müşteri hizmetlerine sordum. Hangi numara, mail yada adrese bilgilendirme yaptınız diye.İlgilenmediler biz göremeyiz bayiiye gidin dediler. Bayiiye gittim onlarda ilgilenmediler. Vodafone müşteri hizmetleri konusunda sıkıntılıymış anlamış oldum. Sonuç olarak sizden ricam bu durum ile acil olarak ilgilenmenizdir.

Mesut 215 Okunma

Cevaplar

 • Mesut21 Ağustos 2014

  Telefonda yapmış olduğunuz açıklama hiç inandırıcı gelmedi. 2013 yılında tebligat gönderilmiş fakat bizim elimize neden ulaşmadı. Şimdiye kadar gelen her fatura ve yeni gönderdiğiniz tebligat elimize ulaşırken 2013 yılında gönderilen neden ulaşmadı. Ayrıca 2013 yılında gönderilen tebligatı belgelendirebilir misiniz?

 • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Mesut19 Ağustos 2014

  Merhaba 542 ile görüştüm hiçbir yardımları dokunmadı başlarından savdılar. Fatura avukatlık olmuş bizi ilgilendirmiyor dediler. Avukatta faturanız beni ilgilendirmiyor diyor. 1 hafta süre koymuşsunuz tebligat için. Bir an önce neticelendirirseniz sevinirim.

 • Vodafone Temsilcisi18 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler