23 Ağustos 2013 #1973187

Vodafone Gönderdiğim Düz Metin Dosyaları MMS Olarak Gitmiş!

Vodafone hattımdan sms paketi aldım daha sonra Vodafone çağrı merkezini arayıp internetimi kapattırdım.Bugün arkadaşlarıma normal sms bölümünden gelen,bir mesajı ilet dedikten sonra arkadaşlarıma gönderdim.Arkadaşlarıma gönderdiğimde bir durumu fark ettim.


Çok ilginç bir şekilde bu içinde herhangi bir resim ve grafik olmayan SMS,MMS olarak gitti yaklaşık 40 MMS gönderildi. SMS paketimde mesaj adetleri yeterli olmasına rağmen,normal bir metin mesajını ilet dedikten sonra MMS olarak gitmesi beni şaşırttı.Firmanın bu konuda bana yardımcı olmasını istiyorum bu gönderilen MMS'leri faturama kesinlikle yansımasını istemiyorum.

Türker 174 Okunma

Cevaplar

  • Türker28 Ağustos 2013

    En son müşteri hizmetlerini aradığımda internet ve MMS i kapatma talebinde bulunmuıştum interneti kapattılar MMS i kapatmayı unutmuşlar en son telefon kayıtlarını inciliyebilirsiniz sanırım kendi hatam olmayan bu bedeli ödemek zorunda kalıcaz sanırım.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,534653****numaralı hattınız üzerinde kullanımlarınız faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz.Akıllı cihazlarda oluşan sürüm güncellemelerinde; uzun mesajların MMS olarak ücretlendirildiğini iletmek ister, sorunun cihaz kaynaklı olması sebebi ile operatörlerin ilgili fatura bedellerine müdehale imkanları olmadığını paylaşmak isteriz.Kullanımlarınızı içeren dönem faturanıza sistemlerimize yansıdıktan sonra Müşteri Hizmetlerimizden bilgi alabileceğinizin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön