11 Şubat 2014 #2286877

Vodafone Geri Ödeme Yapmıyor!

Otomatik yenilenen internet paketimin iptal edilmesini tl'lerimin hattıma geri ödenmesini istiyorum. Konuyla ilgili Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda paketimin iptal edileceğini fakat geri ödeme yapılamayacağını söylediler. Benim zaten başka bir internet paketim var ihtiyacım olmayan bir paketi kullanmak istemiyorum. 15 liramı aldı Vodafone. Hattıma TL'lerin geri ödemesini istiyorum. O kadar müşteri memnuniyetinden misyonunuzdan ve vizyonunuzdan bahsediyorsunuz o halde benim memnuniyetimi sağlayın!

Enis 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-17 11:39:42 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

  • Enis15 Şubat 2014

    sorunuma halen çözüm yok

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön