14 Mayıs 2013

Vodafone Gereksiz Yere TL Düşüşü!

Dün Vodafone'dan ek internet paketi yapmak için 20 tl lik kontör aldım ve Vodafone merkezindeki yetkili kişiye 11 tl karşılığında 500 mb internet paketi tanımlama işlemi yaptırdım. Ardından 20 TL hattıma tanımlandı ve 10 TL si anında düştü ancak ben bir internet kullanımı veya başka işlem yapmadığım halde gece 3 te kalan 10 TL de düştü.


Ben bunu 10 tl düştü diye kullanım detayı çıkınca farkettim ve hemen Vodafone çağrı merkezini aradım. Orada konuştuğum F..... adlı yetkili bana bu konuyla ilgili hiçbir şey yapamayacağını söyledi. Ben de tüketici haklarına başvurarak elimden geleni yapacağımı söylediğim,dilediğinizi yapın dedi. Eğer ben internet kullanımı yaptıysam ayrıntılı bilgi istiyorum.

Ece 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 542760****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik inceleme sağlandığında internet bağlantılarınızdan dolayı ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.Ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön