25 Ocak 2014 #2255385

Vodafone Gerekli İlgiyi Göstermedi

2-3 ay önce Avea müşterisiyken Eyüp Alibeyköy'de bulunan Özgür İletişimden Vodafone'a geçtim. Tüm evraklarımı verdiğim halde bayii bunu söylediğimde bir sıkıntı yok biz hallederiz dediler. Sonra aynı msj defalarca geldi. Tekrar söylediğimde sıkıntı olmadığını söylediler, evraklarını Yurtiçi Kargoyla yolladıklarını beyan ettiler. Hattım kapandı. Ben bu hatla reklamcıyım 7-24 telefonumun açık kalması gerekiyor, kimse ulaşamadığından çok büyük para kayıpları yaşıyorum. Ne müşteri hizmetleri ne de bayii bir şey yapamıyor. Bu olayın en kısa zamanda çözülmesini talep ediyorum. Olmadığı taktirde hem bayiyi yanlış yönlendirmeden ve Vodafone'un gerekli ilgiyi göstermediğinden dolayı mahkemeye taşıyacağım.

Vedat 101 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vedat28 Ocak 2014

  Hem Vodafone'u hemde Bayiyi Gerekli ilgiyi göstermediğinden dolayı, hattım 10 Günden beri kapalı Çok Maddi Zarar Yaşadığım İçin Avukata Verilmiştir. 100'Er Bin TL De Maddi Tazminat Davası da Açılacaktır.

 • Vedat27 Ocak 2014

  Hattı mın ne zaman açılacak. ?.onu bize söyleyin. ?

 • Vedat27 Ocak 2014

  Aynı Mesajı Gönderip duruyosunuz, Bir Haftadır Herkes Sizin Söylediğinizi Söylüyor. Bana Laf Değil İcraat Lazım, En Kısa Zamanda Benim Olay Halledilsin

 • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön