02 Mayıs 2013 #1775004

Vodafone Gerçekleştirilmeyen Beyan!

06. 04. 2013'te 11:00 gibi senleben paketi yenilendi mesajı aldım, görüşmeye başladım. Aynı gün yaptığım görüşmeleri ücretlendirmişler. 16. 04. 2013'te çağrı merkezini arayarak fatura itirazı oluşturdum. 22. 04. 2013 tarihinde tekrar aradım, görevli henüz çözümlenmediğini söyledi, kendisine faturamın son ödeme tarihinin geldiğini, hattımın kısıtlanacağını söyledim. Kendisi itiraz çözülene kadar hattımın kısıtlanmayacağını söyledi. Ancak hattım bugün itibariyle kısıtlandı. Yani Vodafone "aylık sen benle paketinizi yeniledik" deyip ücretlendirdi, sonra da "hattınız kısıtlanmayacak" deyip kısıtladı...Az önce aradım, "Hattınız kısıtlanmayacak diye not düşülmesi kısıtlanmayacağı anlamına gelmez".

Yakup 166 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 545329****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,iadeniz uygun görülmüştür.06.07.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürüleceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yakup02 Mayıs 2013

    Vodafone 06.04.2013 sabahı "aylık senle ben paketiniz yenilendi" mesajı atıp, aynı günün akşamındaki görüşmelerimi bile ücretlendirip, devamında itirazımı 15 gün çözmeyip, ardından da hattımı kısıtlamak suretiyle ücretini benden an itibariyle almıştır... Haklı kazanç mı? Takdirinize bırakıyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön