03 Şubat 2014
Yorum Yap
#2271029

Vodafone Genç Avantaj Tarifesinde Yanlış Bilgilendirme

Bugün yeni bir cihaz alarak 24 ay taahhütlü genç avantaj ekstra paketine geçtim ve bu cihazı almak için önceki limitsiz cepnet internet paketimi iptal etmem istendi. Kabul ettim nasıl olsa alırım internet paketi dedim ama bugün öğrendim ki genç avantaj ekstranın üzerine internet paketi alınamıyor ve bu bana yetersiz geliyor günlük veya haftalık almam söyleniyor eğer bunu yaparsam 60 tl olan faturam 2'ye katlanacak.


Vodafone gibi dünya lideri bir firma neden bana internet paketi vermiyor. Eğer bu mağduriyetim giderilmezse emin olun ki 3-4 yıllık aboneliğimi iptal edeceğim. Cihaz aldığım içinde tarife değiştiremiyorum. Beni buraya 2 yıl mahkum ettiler. Bir çözüm bekliyorum.

Abdullah 60 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Abdullah11 Şubat 2014

  tekrar arayacaklarını söylediler ama geri dönüş olmadı

 • Abdullah06 Şubat 2014

  şikayetim çözüme kavuşmadı tekrar arayacaklarını söylediler

 • Abdullah04 Şubat 2014

  geri dönüşünüzü bekliyorum

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları