02 Eylül 2013 #1989255

Vodafone Genç Avantaj Tarifesi Mağdur Ediyor!

Vodafone Genç Avantaj tarifesindeyim. "Facebook ve Twitter ücretsiz" taahhütüne dayanarak da bu sitelere girmekteydim ama son gelen faturaları gördüğümde durumun hiç de böyle olmadığını fark ettim.


Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bir şeyi paylaşıp ya da beğenmem sonucunda farklı URL'lere yönlendirilmiş olabileceğim söylendi ama ben herhangi bir şeyi paylaşıp beğenmediğime eminim.Bu yüzden faturalarımı tekrar incelemenizi ve birçok kişinin muzdarip olduğu bu konuya da bir çözüm getirmenizi rica ediyorum.

Mustafa 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 506251****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön