11 Şubat 2014

Vodafone Geçiş İşlemini Uzatarak Bir Fatura Daha Çıkardı!

Vodafone'a numara taşıma yaptırmak için 04.02.2014 tarihinde başvurdum. Ayın 10'unda fatura kesim tarihim olduğunu söylememe rağmen geç geçiş yapıldığından bir Turkcell faturası bir de Vodafone faturası çıkacak. Ayın 10'unda fatura kesim tarihi olduğunu ısrarla belirtmeme rağmen geçiş işlem gecikmesinin cezasını bize kesen firma örneğidir. 542 müşteri hizmetleri de şikayetime yapacak bir şey yok diyor.

Çetin 30 Okunma

Cevaplar

  • Çetin14 Şubat 2014

    arayıp ne dediniz. en geç 6 gün içinde geçiş tamamlanır dediniz. bende size 7 gün oldu dedim. eee yapacağımız bişey yok diyip kapattınız. komedi gibisiniz.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön