27 Aralık 2013

Vodafone Geçiş İşleminden Sonra Mağdur Etti!

Son bir kaç yıldır ben, eşim ve ofiste kullandığımız hattımız Avea idi. Vodafone müşteri temsilcileri bizden randevu alarak iş yerimize ziyaretimize geldiler ve bizi Vodafone aboneliğine davet ettiler. Kendilerine Avea abonesi olduğumuzu hangi hattımızın ne kadar taahhütü olduğunu bilmediğimizi anlattık lakin geçiş yaptığımız taktirde Vodafone bize ceza miktarı kadar Opet yakıt kartı vereceklerini ifade ettiler. Sorumluluğun arkadaşlarda olduğunu söyleyerek üç adet hattımızla Vodafone'a geçiş yaptık ve bir iki ay kadar sonra bir hat daha aldık. Akabinde ödeme yapmayacaklarını sistemlerinin değiştiğini söyledikleri gibi telefonlara da cevap vermez oldular. Mağdurum.

Onur 81 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Onur15 Ocak 2014

    Vodafone firmasından bir müşteri temsilcisi bizi aradı. Kendisine gelişmeleri anlattım ve "tekrar döneceklerini şikayet var sitesindeki sorunumun çözüldüğünü" yazmamı istediler. Akabinde kurumsal hatlarından aradılar bizimle ilgili değil diyerek kapattılar. Sorun halen çözülmüş değildir...

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön