02 Eylül 2013 #1987655

Vodafone Geçersiz Fatura Düzenlemiş!

Özşeker İnş.Gıda Oto. Paz.San.Tic.Ltd.Şti'den 2012 yılı Ekim ayı içerisinde almış olduğum cep telefonun IMEI klonlandı tek hatta çalışıyordu . Operatörü değiştirdiğim de çalışmaz oldu serviste tek hatta açtırayım dedim; fakat açmadılar . Faturasına düzenlenme tarihi yazılmamış bundan dolayı cihazıma hiçbir işlem yapılmayacağını söylediler . Aldığım şirket aradığım da kimse ilgilenmedi . Maliyeye şikayette bulunacağım sahte fatura düzenlediğiniz için.

Sıtkı 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında Vodafone cep merkezine faturanın kontrolü; hata mevcut ise tespiti ve değiştirilmesi faturayı ulaştırmanız gerektiği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sıtkı07 Eylül 2013

    Bizahmet ilgilenipte arama lutfunda bile bulunmuyorlar SMS atıyorlar ben çağrı merkezlerini arayacakmışım ardığım zamanda muhatab kimse bulamıyorum

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön