30 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10499869

Vodafone Geçerli Mevcut Kampanyası Yerine Daha Pahalı Paket Almaya Zorluyor

30 Mayıs'ta Vodafone "mini aile" kampanyasına başvurdum, Mayıs ayının bitmesine 2 gün olmasına rağmen, telefonda görüştüğüm kişi aracılığıyla Haziran ayında bu kampanya bitiyor gerekçesiyle "mini aile" paketini almam engellendi ve bana daha yüksek bir fiyatla başka, talebimin daha üstünde bir paket satılmaya çalıştı. Mayıs ayının sonuna kadar geçerli bir kampanya varsa ve bütçeme uygun ise, neden daha fazla para ödeyeceğim bir paketi almak zorunda bırakılıyorum? Web sayfanızda gördüm ve başvurdum dedim, "web sayfamızdaki paketler güncel değil, Haziran ayında değişecek" dendi. Bu mu Vodafone kurumsallığı?

Eren Eren 410 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Eren03 Haziran 2018

    Bugün 3 Haziran, Mayıs ayında kampanyamız bitiyor denilerek yerine daha pahalı bir paket satılmaya çalışılan \"mini aile\" paketi hala geçerli. Kurumdan herhangi bir geri dönüş olmadı. Avukatımla görüştüm, yarın Valilik-Tüketici Hakları departmanına şikayette bulunmaya gideceğim.

  • Eren31 Mayıs 2018

    Aynı gün bir başka arkadaşım aracılığıyla, başka bir numaradan bir kayıt ile başvuru yapmasını rica ettim ve söz konusu paketi almayı denemesini istedim. Ona da "mini aile" paketi yerine daha yüksek fiyatlı bir paket verebilecekleri söylenmiş, arkadaşım Vodafone müşteri temsilcisi ile yaptığı görüşmeden sonra beni aradı "sinirden elim ayağım titriyor" dedi. Vodafone'a soruyorum, eğer satmayacaksanız kampanyalar düzenlemedeki amacınız nedir? Bunu müşteri çekmek ve başka ürün aracılığıyla daha yüksek para kazanmak için bu bir yöntem olarak kullanıyorsanız

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler