08 Şubat 2014 #2283707

Vodafone Gece Paketi Şok Etti!

Vodafone faturalıda genelde her ay kullandığım gece paketimi fatura kesilmesine bir kaç gün kala iptal ettim.İptal etmeme rağmen gece paketi diye kullandığım dakikalar ücretlenmiş 45 tl gelmesi gereken fatura 111,10 tl geldi. Paketimin iptal edildiğine ve kalan dakikaları 6 şubat 2014 tarihine kadar kullanabilrisiniz açıklama mesajı ve devamlı kalan dakikaları sorgulamama ilişkin mesajlar elimde olmasına rağmen Vodafone'dan çözüm bulmadılar. Gece paketine güvenip daha fazla konuşmamışım Allah'tan.

İsa 93 Okunma

Cevaplar

  • İsa'nın Teşekkür Mesajı25 Şubat 2014

    vodafon problemi şikayet var aracılığı ile çözdü. daha öncede çözebilirdi. teşekkürler

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön