22 Mart 2013 #1701561

Vodafone Geç Kaldı Cezasını Bana Çektirdi!

Vodafone bayisine numara taşıma başvurusunda bulundum.1 gün sonra Turkcell den sms ile
kontratım 20gün sonra biteceği bildirildi.542 müşteri hizmetlerini aradım,işlemin 20 gün ertelenmesini istedim olmadı.Aynı gün bayiye gittim sim kartımı geri aldı,halledeceğini söyledi.3 gün sonra telefonuma geçiş işleminin tarihini bildiren vodafone sms i geldi.


Bayi,ege bölge bayiine zamanında belgeleri ilettiğini söyledi.Bölge bayii bana bayinin işlemi geç bildirdiğini söyledi.Bayi 2 adet iptal başvurusunu birlikte yaptığını ana bayinin birini iptal edip benimkini ise atlandığını duyduğunu söyledi.542 bayiyi,bayiyi ana bayiyi oda 542yi arayın dedi.gn müdürlüğe 2kez faks, cevap yok.

Mak.müh.bülent 69 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sayın B***** Ş**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi tarafından bilgi aktarımı yapıldığı ve onay mesajı gittikten sonra iptal işleminin yapılamayacağının belirtildiği, simkartınızı başvuru yaptığınız bayiye bırakmanız dolayısıyla simkartınızı tekrar alabilmeniz için bayiye yönlendirildiğiniz bilgisinin aktarıldığını belirtmek isteriz.Bayi tarafından hatalı yönlendirme sağlanmadığı ve tarafımızca müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mak.müh.bülent29 Mart 2013

  Şikayet No : 1701561 ile 7 gün önce sorunumu bildirdim. Vodafone "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir." diye yazmış ama göstermelik sanırım. 542 yi tekrar aradım, konudan haberi bile yok. Hala ilgilenen yok. Bakalım somut bir adım atılacakmı?

 • Mak.müh.bülent27 Mart 2013

  Hala sonuç bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön