27 Ağustos 2013 #1978620

Vodafone Garantiye Giden Telefonumu Bozdular!

Bursa ilinde Bulunun Anatolium AVM 'de Vodafone bayinden bir yıl önce hattımla birlikte, Vodafone marka cep telefonu aldım. Altı ay geçmeden çeşitli arızalar oluştu. 22.07.2013 tarihinde aynı bayiye giderek, telefonumu garanti servisine göndermek üzere teslim ettim. 26.08.2013 günü bayiye giderek telefonumun akıbetini sordum, oradaki dolaplardan bularak bana verdiler.


Yanında bulunan Teleservice ait sevk irsaliyesinde cihaza sıvı teması olduğu ve bu nedenle 310 TL ödeme yapıldığı takdirde , tamir edileceği yazıyor. Öyle ise garanti neden var. Ayrıca ben telefonu verdiğimde kullanılır durumda idi. Ancak şu an açılmadığı gibi şarj olmuyor ve el değmeyecek derecede ısınıyor.

Ömür 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Söz konusu Teleservis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön