15 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1798579

Vodafone Garanti Wap Şube Girişi Ücreti!

Ben garanti bankası müşterisiyim telefondan garanti wap adresine giriş yapıyordum önceden hiç bir ücret kesilmiyordu şimdi ise aynı şekilde giriş yapıyorum ama ücret kesiliyor

Ali Ali 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden, wap üzerinden gerçekleşen kullanımların ücretli olduğunu ve Cep Özgür paketi dahilinde paket dışı kullanımlarda lira düşümü gerçekleştiğini belirtmek isteriz. Tarifenize ait esaslari çin bknz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.onodemeli.php?&icmp=mdd1_fatsiz_tarifeler Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler