05 Şubat 2014

Vodafone Garanti Konusunda Bilgi Vermiyor!

17 ocakta Vodafone'dan aldığım iPhone 5'i arızasından dolayı garantiye verdim. Haftasonu hariç 14 gün geçmesine rağmen hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Sormaya gittiğimde ise ürün gelince aranacaksınız deyip gönderiyorlar ne zaman geleceği hakkında bir bilgi vermiyorlar.

Nazlı 143 Okunma

Cevaplar

 • Nazlı'nın Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

  şikayetimin ertesi günü beni aradılar ve diğer gün de telefon elime ulaştı teşekkür ederim.

 • Nazlı06 Şubat 2014

  şikayetimin ertesi günü vodafone beni arayıp telefonumun değiştirilip çıkışının yapıldığı bildirildi. bunun için teşekkür ederim ancak tam bir değerlendirmeyi telefonum elime ulaşınca yapacağım.

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön