20 Ocak 2014

Vodafone Garanti Diye Mağdur Ediyor!

Kadıköy Vodafone'dan 2 ay kadar önce Xperia Z cihaz aldım. Ancak aldığımdan beri şarj aletini sokarken zorlanıyordum fakat şarj oluyordu. 3 hafta sonra taksim istiklal Vodafone mağazasına telefonun böyle bir sıkıntısının olduğunu söyledim ancak oradaki görevli aldığım Vodafone mağazasına götürmemi buradan işlem yapamadığını söyleyip ilgilenmedi.

Daha sonra cihazı aldığım Vodafone'u arayıp durumu izah ettim ve arkadaşlarının ihmali olduğunu ve herhangi bir Vodafone mağazasından işlem yapılabildiğini söyledi. Bunun üzerine Pangaltı Vodafone'a telefonu götürdüm servise verdim ve servisten gelen cevap kullanıcı hatası olduğu ve 900 tl ücret ödemem gerektiği yönünde. Gerekirse dava edeceğim. Mağdurum!

Sevde 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön