26 Nisan 2014

Vodafone Galaxy S4 Aksesuarlarını Göndermiyor!

Yaklaşık 10 ay önce Vodafone'dan taahhütlü olarak Galaxy S4 model telefon aldım. Kampanya dahilinde ilk 5000 kişiye 300 tl değerinde aksesuar seti göndereceklerini söylemişlerdi. Bende ilk alanlardan olduğum için beni aradılar. Adres teyidi yaptılar ve en kısa sürede adresime kargolanacağını söylediler. Geçen haziran ayından bu tarafa 6 7 kez aramama ve mailler atmama rağmen ne bir dönüş yapıldı ne de hediyem geldi.


Son aradığımda sorunun bayide olduğunu ki yine onların bayisi oraya gitmemi söylediler.Bende hiçbirşeyin değişmeyeceğini bile bile gittim yine bir çözüm olmadı tabiki. Bu arada göndermedikleri kılıf yüzünden ikinci telefonumda kırıldı. Artık yeter tüketici mahkemesine başvuracağım.

Mustafa 84 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön