08 Mayıs 2013 #1785126

Vodafone FT Plus Paketim İptal Olmuyor!

FT paketim var iptal etmek istiyorum. İptal ft plus yazıp 3636 ya gönderiyorum.
Değerli abonemiz hatalı mesaj gönderdiniz diye yanıt geliyor. geçen ayda aynı şey olmuştu. Paketi iptal etmeye çalışırken bu mesaj gelmişti. 2 gün sonra yenilendi paket 5 liram gitti. şikayet vara yazdım. '' hatalı mesaj yazmışsınız '' ondan diye cevap aldım. şimdi gene aynı şey. 2 gün sonra gene yenileyecek bu kendini. İstemiyorum iptal edin sürekli 5 liram gidiyor.

Özge 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541231****nolu hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Yeni Facebook Twitter paketinizin iptal edildiği görülmüştür.10.05.2013 tarihine kadar kullanım sağlayabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön