16 Eylül 2013 #2013314

Vodafone Fixmobi Aracılığıyla Mağdur Ediyor!

Vodafone üzerinde internet hizmeti kullanırken tarayıcı ekranına gelen reklamı kapattıktan sonra bana fixmobi adlı bir video sitesine üye olduğumu ve haftada 10 TL hizmet bedeli ile ücretlendirileceğime dair bir uyarı geldi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım bu ücretin faturama eklenip eklenmediğini sorduğumda eklendiğini bildirdiler.


Bende bunun iptalini istedim çünkü gelişi güzel bir şekilde haksız olarak benim faturama bir reklam ile para yazıyorlar Müşteri temsilcisi ise bu duruma karşılık olarak mecburi olarak ödeyeceğimi söyledi birde güzel bir şekilde azarladı. Ben hala bu 10 TL'yi faturamda görmek istemiyorum.

Cebrail 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 16.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön