26 Ağustos 2013 #1975305

Vodafone Fixmobi Adlı Sağlayıcıya Üye Edip Ücret Kesmişler!

Dün hattıma TL yüklettim ve bugün Fixmobi. con sitesine üyeliğiniz aktif olup hattınızdan 10TL çekilmiştir diye mesaj geldi, şok oldum. Bu siteye herhangi bir üyelikte bulunup form doldurmadım. Operatörüm olan Vodafone'yi arayıp buna nasıl onayım olmadan izin verdiklerini sorduğumda "özel servis olduğunu kendileriyle alakalı olmadığını" söyledi .


Zaten bu konuyla ilgili nette bakındığımda çoğu kişinin mağdur olduğunu gördüm. Operatörlerin böyle yanıltıcılara ortak olması üzücü, sorunum çözülüp 10TL'min geri yüklenmesini istiyorum. Aksi takdirde ilgili yerlere iki firma hakkında şikayette bulunacağım!

Seyma 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 04.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön