Vodafone Fırsatlar Dünyası Mağduriyeti

Yunus Yunus26 Ekim 11:12

Vodafone Fırsatlar dünyası kampanyalarından 1 tanesine katıldım (Trendyol 50 TL ve üzeri 10 GB Hediyesi) aylık katılım hakkı 1 olarak gözükmektedir. Linke tıklayarak promosyon kodum ile alışverişimi yaptım kullanım hakkım 0 oldu. Kampanya detaylarında sözde 24 saat içinde yüklenecektir yazıyor. 24 saat bekledim yüklenmedi aradım.

1. Müşteri temsilcisi : 7 gün içinde dedi. Kabul etmiyorum dedim 24 saat içinde yazıyor. Şikayet oluşturdu (ama oluşturmamış) 2. Müşteri temsilcisi : ek paket bölümü geliyor dedi baktım yok... Şikayet oluşturdu (ama oluşturmamış). 3. Müşteri temsilcisi : Tekrar şikayet oluşturdu. Sözde beni aramışlar ulaşamamışlar şikayeti kapatmışlar. SMS ile bilgilendirileceksiniz diye uygulamada not var. Hadi ulaşamadın SMS nerede? 4. Müşteri temsilcisi de sizi arayacaklar dedi oda bir şikayet formu doldurdu. Ekstra olarak bir adet şikayetiniz var dedi diğer 2 müşteri temsilcisi bana şikayet oluşturduk dedi nerede?

Özet olarak basit bir promosyonu bile 1 haftayı geciktir sonuçlandıramayarak ve müşteri temsilcilerinin sizi başından atmak için yalanlar söyleyerek geçiştirmesinden benim için sınıfta kalmıştır. En kısa sürede hattımı başka operatöre taşıyacağım.Kanıtlarımda ektedir.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler