25 Nisan 2013 #1763157

Vodafone Fırsat 15 Paket Üyeliğimi Geri İstiyorum!

Vodafone numarasını taşıyana 2014 yılına kadar yani bir yıllık 15 TL karşılığında 500 dk paketi için numaramı taşıdım. Bir mesaj geldi ''paketiniz yenilenmesini istemiyorsanız iptal fırsat 15 yazın 7000' e gönderin'' mesajı aldım. geçici olarak iptal edileceğini sandım. Çünkü bu hak bana bir yıl verilmişti. Bu ay olmasa diğer ay alırım. Buna dair web sitesinde de paketinizi iptal ederseniz bir daha alamazsınız diye bir ibare yok. Şimdi ise paketi almak istediğimde ''şartları sağlamadığınız için paket tanımlanamamaktadır'' mesajı alıyorum. Halbuki bir yıllık olan paketten sadece 1 kez yararlandım. Paketimin 2014 yılına kadar kullanacağım şekilde hakkımın geri verilmesini talep etmekteyim.

Burhan 837 Okunma

Cevaplar

  • Burhan15 Mayıs 2013

    Sorun çözüldü. Vodafone' da bu yakışırdı. Herşey için teşekkürler...

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,544311****numaralı hattınız için Hoşgeldin Mini Paketiniz aktif edilmiştir.Yükleme şartı sağlanması durumunda hediyeniz hattınıza yüklenicektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön