12 Şubat 2014 #2290174

Vodafone Firmalara İletişim Bilgilerimizi Veriyor

12 şubat 2014 tarihinde saat 09.43'te 021298506** numaralı telefondan arandım. Karşıma otomatik operatör çıktı ve bir pazarlama şirketine ait hat olduğunu ifade etti. İzah ettiğim durumda rızam olmadan, telefon bilgim bu firmaya nasıl ulaştı? Bilgimi nasıl edindiler ? Sorularıma yanıt bekliyor gereğinin yapılmasını istiyorum.

Mehmet 73 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet17 Mart 2014

  vodafone firmasının iletişim bilgilerimi üçüncü kişilerle paylaşmadığından nasıl emin olabilirim. firma beni nasıl ikna edebilir kurumsal kimliğine yaraşır bir çözüm üretmelidir.

 • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 17.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

 • Mehmet17 Şubat 2014

  şikayetimle ilgili benimle iletişime dahi geçilmedi ve aynı durumla şikayetimden sonra defaten karşı karşıya kaldım

 • Mehmet13 Şubat 2014

  1999 Senesinden beri kurumunuzla çalışmaktayım. Müşteriniz olarak üzerime düşen tüm sorumluluklarımı eksiksiz olarak tam zamanında yerine getirdim. Ancak muayyer zamanlarda tanımadığım numaralardan ürün pazarlama yada reklam amaçlı telefonlar/mesajlar alıyorum. Anılan durumun yaşanmamasını istiyorum. Konu ile ilgili üzerinize düşen görevi yerine getiriniz ve birlikteliğimizin devamını sağlayınız.

 • Mehmet13 Şubat 2014

  Şikayetlere verdikleri tepkiler geçici çözümleri içermekte olup, asprin tedavisi uygulamaktalar. Bu kapsamda müşteri memnuniyeti odaklı davranılmasının ve çözümlerin ikna edici olması gerektiğinin bir kez daha vurgulanmasının uygun olacağını değerlendirmekteyim.

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön